Skoči na glavno vsebino

EU projekt Safety Tunes na srednji šoli

Naša šola je začela v šolskem letu 2016/17 z izvajanjem EU projekta Safety Tunes v organizaciji AMZS. V projekt smo vključiti dijake poklicnih programov mizar, prodajalec, obdelovalec lesa in oblikovalec kovin orodjar. Z njim želimo mlade nagovarjati k večji prometni varnosti s pomočjo njim bližnjega jezika in sicer s pomočjo stand-up komedije. Ravno ta se je včeraj na dan mobilnosti zgodila na naši šoli z znanim komikom Boštjanom Gorencem – Pižamo. Predstavitev projekta in stand up komika je bila nadvse zanimiva in ravno tako ekipa Safety Tunes s Teškyem, Pižamo in inštruktorjem varne vožnje Matejem Gabrom.

Vse dejavnosti, ki jih bomo izvajali lahko spremljate preko FB strani: https://www.facebook.com/SafetyTunesSlovenia

EU projekt Safety Tunes

(Visited 5 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost